Wykonane w Polsce

HEXA - Orzech Zobacz większe

HEXA - Orzech
Zegarki

339,00 zł

 • Pudełko Smartwoods
 • Dodaj grawer (+ 30 zł)

  loader

  Czas realizacji od 3 do 7 dni roboczych + dostawa Kurier 24h
  OpakowanieEleganckie drewniane pudełko Smartwoods
  Typ UNISEX

  DANE TECHNICZNE:

  Japoński mechanizm kwarcowy Citizen, hartowane szkło mineralne odporne na zarysowania, koperta: orzech, szerokość 42 mm, grubość 11 mm, tarcza: klon, szerokość 36 mm, pasek: typ nato brązowy, długość regulowana, szerokość 20 mm

  OPIS PRODUKTU:

  Ręcznie wykonany w Polsce, 100% drewna , 100% ekologiczny, hypoalergiczny, unisex, klasyczne kształty dla mężczyzn i kobiet. W zestawie klasyczne, eleganckie, drewniane pudełko SMARTWOODS.

  Klasyczne piękno drewna!

  Natura jest najlepszym designerem na Świecie! Usłojenie, kolorystyka, oraz struktura drewna stwarzają niepowtarzalną rewię doznań estetycznych, a jego ciepły charakter i dokładne, ręczne wykończenie gwarantują, że jest ono bardzo przyjemne w dotyku. Prawdziwe drewno reaguje na światło, przez co jego look staje się dla Użytkownika wielowymiarowy. Gwarantowana unikalność drewna sprawia, że produkt jest inny i wyjątkowy. Pokochaliśmy drewno i postanowiliśmy wykorzystać je w niecodzienny sposób. Sprawdź ile radości dostarcza natura, która od dziś może Ci towarzyszyć każdego dnia.

  Smartwoods - czyli z szacunku do produktu i środowiska naturalnego

  Pragnąc przybliżać Was do natury oraz dzielić się miłością do Jej piękna dokładamy wszelkich możliwych starań, aby produkty Smartwoods były wykonane w jak najwyższej jakości. Każdy kawałek drewna został pieczołowicie przygotowany, zabezpieczony przed wilgocią, odkształceniami i kurczliwością. Korzystamy z czystych i przyjaznych dla środowiska technologii, a impregnaty, którymi zabezpieczamy drewno są pochodzenia naturalnego.

  Pasja tkwi w szczegółach.

  Natura nie uznaje kompromisów.. My też nie! Wszystkie produkty, które wykonujemy idealnie pasują do dedykowanych urządzeń! Każdy produkt Marki Smartwoods jest wykonany z wyjątkową precyzją i dbałością o najmniejsze szczegóły. Ręczne wykończenie oraz wieloetapowa obróbka drewna powoduje, że jest ono odporne na zarysowania oraz na promieniowanie UV, dzięki czemu drewno nigdy nie zżółknie i nie straci naturalnego blasku.