Wykonane w Polsce

Stacja dokująca Zobacz większe

Stacja dokująca
AKCESORIA

229,00 zł

Czas realizacji 3-5 dni roboczych, Kurier 24h - 16 zł, za pobraniem - 19 zł
Wymiary urządzenia (dł. x szer. x wys.) 95 x 95 x 52 mm
Wymiary otworu mocującego 95 x 12.5 x 21.5 mm
Waga 0,5 kg
Styl Minimalistyczne połączenie drewna i aluminium.

Stacja dokująca to najbardziej wyczekiwany produkt SmartWoods w 2016 roku.

Drewno: buk pozyskany na Podhalu, z drzew powalonych przez silne wiatry. Logo wypalone precyzyjną znakowarką laserową. Całość zabezpieczona czterema cienki warstwami lakieru nadającego błysk i wytrzymałość.
Podstawa: ręcznie szczotkowane aluminium. Wyprofilowane i zaoblone prowadzenia kabla. Pianka antypoślizgowa.

Dla kogo?

Stacja dokująca SmartWoods to urządzenie dedykowane wszystkim posiadaczom smarfonów, których gniazdo ładowania znajduje się w dolnej części ramki telefonu lub tabletu.

Jak to działa?

Stacja nie zawiera żadnych urządzeń elektronicznych. Doskonale zaprojektowany otwór pozwala na instalację większości smarfonów oraz tabletów i poprowadzenie kabla wyprofilowanymi rynienkami bezpośrednio do urządzenia. Antypoślizgowa podkładka sprawia, że produkt bardzo dobrze trzyma się podłoża.

Produkt w 100% powstał w Polsce w siedzibie SmartWoods w Górach Sowich. Zaprojektowany z myślą o użytkownikach ceniących jakość, design i minimalizm. To nasz pierwszy produkt, który powstał w oparciu o sugestie naszych użytkowników za co bardzo dziękujemy!

UWAGA: Wszystkie etui wyprodukowane przez nas są kompatybilne z urządzeniem. Z produktu można korzystać również bez etui. Produkt sprzedawany jest bez kabla.