O firmie

SMARTWOODS to marka, która powstała z miłości do natury i jej piękna.

Proces tworzenia produktów SMARTWOODS to najprawdziwsza pasja oraz pokoleniowa tradycja sztuki stolarskiej. Do produkcji wykorzystujemy wyłącznie naturalny surowiec, wysokiej jakości drewno pochodzące z certyfikowanych upraw oraz kamień i beton.

Dzięki wiedzy i posiadanemu warsztatowi tworzymy wyjątkową i niepowtarzalną manufakturę drewna. Jesteśmy polską firmą i wszystkie nasze wyroby rzemieślnicze produkowane są w samym centrum natury - polskich górach.

Produkty SMARTWOODS charakteryzują się niepowtarzalnym designem a także precyzją ręcznego wykonania oraz wyjątkową trwałością, którą możemy zapewnić poprzez odpowiednią impregnację materiału.

W ofercie SMARTWOODS znajdują się ekskluzywne produkty takie jak: wysokiej jakości obudowy i woodskiny na urządzenia mobilne, dekoracje ścienne, terminarze, wizytowniki, piersiówki, pozostałe akcesoria dekoracyjne oraz wiele innych.

Oferta SMARTWOODS to doskonały sposób na budowanie relacji biznesowych, oferowane przez nas produkty można wyprodukować z dowolnym logo. Doradzamy i wspieramy klienta w całym procesie realizacji zamówienia zapewniając kompleksową i profesjonalną obsługę. Nasze produkty idealnie nadają się na prezenty dla pracowników i kontrahentów, akcesoria dla właścicieli firm oraz produkty gratyfikacyjne dla najlepszych klientów.

Wyróżnia nas:

  jakość premium w atrakcyjnej cenie
  możliwość personalizacji każdego produktu
  brak ilości minimalnych
  szybkie terminy realizacji
  fachowe doradztwo w procesie podejmowania decyzji
  wieloetapowa kontrola jakości
  wysoka jakość obsługi klienta
  gwarancja na produkt

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl