Dla projektantów

Nietuzinkowe produkty dostosowane do potrzeb.

Zwracając uwagę na potrzeby rynku oraz osób go tworzących, współpracujemy z projektantami, realizując wspólnie indywidualne i nietuzinkowe projekty.

Specjalnie powołana zleceniowa pracownia projektowa SmartWoods Home, to miejsce, w którym realizujemy pomysły, tworząc wyjątkowe i solidne meble oraz dodatki zgodnie z wizją i zamysłem projektanta. Smartwoods Home to pierwsza firma w Polsce, która ma spełniać oczekiwania projektantów wnętrz i tworzyć produkty niedostępne, indywidualne, potrzebne do realizacji założeń projektowych.

Zaplecze i materiały

Posiadamy niezbędne do realizacji nawet najbardziej wymagających projektów zaplecze:

  • Warsztat stolarski
  • Urządzenia CNC
  • Lakiernię
  • Pracownię prototypową
  • Dział projektowy

Pracujemy na materiałach najwyższej jakości, aby nie powielać schematycznych rozwiązań. Specjalizujemy się w pracy z drewnem, sklejką, metalami, szkłem, żywicą. Materiały dostosowujemy do potrzeb projektu, stąd też wykorzystujemy także drewno niestandardowe: egzotyczne, surowe, plastry drewna.

Dzięki doświadczonemu zespołowi, dostosowanemu zapleczu oraz otwartości na nowe wyzwania, w realizacji projektów niemal nie ma dla nas barier. Najczęściej jednak skupiamy się na tworzeniu mebli, luster, zegarów, obrazów oraz dekoracji, a także nieoczywistych dodatków.

Ze względu na charakterystykę oraz specyfikę produkcji, najważniejsza jest dla nas jakość. Satysfakcjonują nas rozwiązania najwyższej rangi, które posłużą Klientom przez lata.

Nasi specjaliści do każdej realizacji podchodzą indywidualnie, mając na uwadzę potrzeby oraz wytyczne przekazane przez Klienta. Niesztampowe projekty oraz intrygujące pomysły nie są nam straszne – kochamy wyzwania, a jeszcze bardziej ich efekty.